Jak co roku nadzchodzący sezon jesienno-zimowy skłania nas do przeglądu naszej szafy w poszukiwaniu ciepłych okryć wierzchnich. Płaszcze, kurtki, futerka i wiele innych okryć wierznich możemy znaleźć w dobrze nam znanych sieciówkach. Wybierając płaszcz zwracam uwagę na jego skład, musi mieć przynajniej 50% wełny. A futerka wybieram jedynie sztuczne.

Futerko panterka

Z roku na rok moja szafa powieksza się o kolejną perełkę. To futerko kupiłam zeszłej zimy w h&m. Bardzo podobne są nadal dostępne na stronie. Co można powiedzieć o futrze? Założone do wieczorowej sukienki dodaje elegancji, a zwykły outfit przerabia na coś bardziej wyszukanego. Sztuczne futro może przyjmować wiele wzorów i kolorów. Nie musi być koniecznie czarne. I najważniejsze, nie kosztuje fortuny! Ostatnio przeglądająć blogi natknęłam się na przepiękne brązowe futro, sami zobaczcie jak prezentuje się w nim Karolina na swoim blogu.

torebka we wzór wężowy

Moją bazą jest dzisiaj obcisła czarna sukienka z h&m oraz czarne botki z frędzlami marki CARINI. W ręku trzymam torebkę kupioną w TKMAX.

co nosić zimą

A Wy jakie okrycia wierzchnie lubicie nosić zimą?

Categories: STYLIZACJE