Witamy w Goldlemonade!
Goldlemonade to nowy blog modowy, który powstał w 2017 roku. Tworzą go ludzie pełni pasji znajdowania niezwykłych miejsc i chwytania pięknych chwil w życiu na zdjęciach. Będziecie mogli tu znaleźć wpisy związane z modą, kosmetykami oraz stylizacjami w hotelach, czyli tego co najbardziej lubimy. Zachęcamy do czytania, komentowania, lajkowania i dzielenia się opiniami.

Natalia Godlewska

Cześć! Mam na imię Natalia i mam 24 lata. Na co dzień pracuję i studiuję, a wolne chwile poświęcam na prowadzenie bloga. Jak każda kobieta uwielbiam zakupy, dlatego też moja szafa pęka w szwach. Postanowiłam założyć tego bloga, by dzielić się z Wami tym co kocham najbardziej. Modą!

 

Piotr Michalski

Z wykształcenia politolog i specjalista od przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym (UW, SGH). Zajmuje się rozwojem biznesu w Internecie. Po godzinach pasjonat nowych technologii, który lubi przekuwać pomysły w realizację. Ogarnia funkcjonalność bloga. Ciepły chłopak, rocznik 92′. Wybierze Androida, ale w drugiej kieszeni ma iPhone’a. Dużo ćwiczy i wybiera podróże, jak tylko znajdzie chociaż trochę wolnego czasu 🙂