Szukając idealnego miejsca zimą na sesje na bloga trafiłam właśnie tu, do Pałacyku w Otrębusach. Chodź na zdjęciach widać tylko małą część pałacyku, to uwierzcie mi cały obiekt zapiera dech w piersiach. Moj lookbook idealnie skomponował się ze scenerią pałacyku, a choinki za moimi plecami dodały trochę świątecznego uroku 🙂

goldlemonaderetro goldlemonade

Dzisiaj postawiłam na dwie klasyki. Jest to wełniano-moherowy sweter oraz ołówka spódnica w kratę. Sweter jest bardzo ciepły i świetnie pasuje wręcz do wszystkiego. Z kolei jego camelowy kolor podwaja moją miłość do niego 🙂 Ołówkowa spódnica w bardzo modną w tym sezonie kratę, również zasługuje na honorowe miejsce w mojej szafie. Jest porządnie wykonana z bardzo grubego materiału. No i świetnie podkreśla talię! Dość rzadko noszę taki typ spódnic, ale może będzie dobrą alternatywą na ‚smart casual’?

conosićzimągoldlemonadegoldlemonadegoldlemonadespódnica w krate

Często zimą wybieramy ciepły sweter i zwyczajne spodnie. Chcemy by było nam po prostu ciepło. Jasne, jest to ważne! Ale czy nie fajnie dołożyć do tego coś od siebie? Co spersonalizuję nas i pokaże, że zimą też można wyglądać modnie i bardzo kobieco! A Wy na co stawiacie zimą?

 

Wesołych Świąt

życzy

Team GoldLemonade! :*

Categories: STYLIZACJE